OUR TEAM

OUR TEAM

Poland

Dr Katarzyna Bojarska

Member of the Board of Trustees
Scientific Consultant

Joanna Toczydłowska

Foundation Manager
E-mail: kontakt@save-wildlife.org

Dr hab. Roman Gula

Wolf Project Director
E-mail: r.gula@save-wildlife.org

Artur Milanowski

Wolf Project Coordinator
E-mail: artur.milanowski@radom.lasy.gov.pl

Jacek Major

Wolf Project Coordinator
E-mail: j.major@save-wildlife.org

Beata Gorschlüter

Volunteer
E-mail: b.gorschlueter@gotec-group.com

Tomasz Bracik

Volunteer


Germany

Lars Gorschlüter

Managing Director
Mobile: +49(0)178-3103344
E-mail: l.gorschlueter@save-wildlife.org

Dr. Maike Gorschlüter

Deputy Executive Board
Phone: +49(0)2058-7882-20
E-mail: m.gorschlueter@save-wildlife.org

Mariya Molotnikova

Project Management
Mobile: +49 176 32938615
E-mail: m.molotnikova@save-wildlife.org

Sonja Celebic

Administration
Phone: +49(0)2058-7882-20
E-mail: s.celebic@save-wildlife.org


Botswana

Wabotlhe

Wabotlhe Letubo

Country Project Director
Phone: +267-6800235
Mobile: +267-75858536
E-mail: w.letubo@save-wildlife.org

Gofaone Sekgobokgobo

Administration

Christinah Thabanor

Environmental Education Manager

Abednico Moitatodi

CBNRM Manager

Taboka Moalusi

Lion Project Manager

Tirelo Ramasimong

Community Development Manager


USA

Prof. Joshua M. Linder

Member of the Board of Trustees

OFERTY PRACY

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Szukamy zaangażowanych, zmotywowanych i kreatywnych ludzi, którzy chcą z nami współpracować w naszej misji ochrony przyrody i gatunków.

Aktualnie poszukujemy:

• Wolontariusz/ka do pracy nad projektami i kampaniami