NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

Polska

Dr Katarzyna Bojarska

Członek zarządu

Konsultant naukowy

Joanna Toczydłowska

Specjalistka ds. projektów
E-mail: kontakt@save-wildlife.org

Dr hab. Roman Gula

Kierownik projektu monitoringu wilków
E-mail: r.gula@save-wildlife.org

Artur Milanowski

Koordynator projektu monitoringu wilków
E-mail: artur.milanowski@radom.lasy.gov.pl

Jacek Major

Koordynator projektu monitoringu wilków
E-mail: j.major@save-wildlife.org

Beata Gorschlüter

Wolontariuszka
Numer telefonu: +48-71-7952900
E-mail: b.gorschlueter@gotec-group.com

Tomasz Bracik

Wolontariusz


Niemcy

Lars Gorschlüter

Prezes Zarządu
Numer telefonu: +49(0)178-310-3344
E-mail: l.gorschlueter@save-wildlife.org

Dr. Maike Gorschlüter

Zastępca Prezesa Zarządu
Numer telefonu: +49(0)2058-7882-20
E-mail: m.gorschlueter@save-wildlife.org

Mariya Molotnikova

Specjalistka ds. Zarządzania Projektami
Numer telefonu: +49 176 32938615
E-mail: m.molotnikova@save-wildlife.org

Sonja Celebic

Administracja
Numer telefonu: +49(0)2058-7882-20
E-mail: s.celebic@save-wildlife.org

Marianna Schröter

Wolontariuszka
Numer telefonu: +49(0) 162-106-3192
E-mail: m.schroeter@save-wildlife.org


Botswana

Wabotlhe Letubo z Fundacji SAVE Wildlife Conservation Fund

Wabotlhe Letubo

Dyrektor Projektów Krajowych
Numer telefonu: +267-6800235
Numer komórkowy: +267-75858536
E-Mail: w.letubo@save-wildlife.org

Refilwe Kebadire z Fundacji SAVE Wildlife Conservation Fund

Refilwe Kebadire

Specjalista ds. Rozwoju Społeczności

Bryan Senase z Fundacji SAVE Wildlife Conservation Fund

Pule Bryan Senase

Specjalista ds. Edukacji Ekologicznej

Gofaone Sekgobokgobo z Fundacji SAVE Wildlife Conservtion Fund

Gofaone Sekgobokgobo

Asystent Biurowy


USA

Prof. Joshua M. Linder

Członek Zarządu
Kierownik Projektu SAVE African Wildlife
Numer telefonu: +1-540-746-7406
E-Mail: j.linder@save-wildlife.com

OFERTY PRACY

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Szukamy zaangażowanych, zmotywowanych i kreatywnych ludzi, którzy chcą z nami współpracować w naszej misji ochrony przyrody i gatunków.

Aktualnie poszukujemy:

• Wolontariusz/ka do pracy nad projektami i kampaniami