Poprzez symboliczną adopcję jednego z wilków, które objęliśmy naszym programem, pomagasz nam lepiej chronić i poznawać te niezwykłe zwierzęta. Dzięki Tobie zdziałamy więcej!

Ochrona

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia w celu zapewnienia trwałej i pokojowej koegzystencji pomiędzy wilkiem, a człowiekiem.

wilki - badania naukowe

Nauka

Prowadzimy badania naukowe przybliżające nas do lepszego zrozumienia wilków oraz ich potrzeb.

Edukacja

Przedstawiamy fakty i obalamy mity na temat wilków, dążąc do poprawy społecznego wizerunku tych zwierząt.

Twoja darowizna
Wesprzyj nasz projekt!

Adoptuj wilka

Dzięki symbolicznej adopcji, polegającej na cyklicznym, comiesięcznym wsparciu naszych działań, pomagasz nam lepiej chronić Gagata i pozostałe wilki.

Certyfikat: Każdemu, kto zdecyduje się wspierać nas cyklicznie kwotą 25zł lub wyższą, prześlemy w podziękowaniu symboliczny cyfrowy certyfikat adopcji wilka!

Adoptuj wilka

Clear

Dzięki Tobie opłacimy:

Koszty utrzymania

Opłacimy comiesięczne rachunki związane z utrzymaniem fundacji i konserwacją sprzętów.

Badania naukowe

Zbierzemy i przebadamy więcej próbek do naszych badań naukowych.

Foto-pułapki

Kupimy kolejne foto-pułapki, aby rozszerzyć monitoring na większy obszar lasu.

Obroże GPS

Kupimy nowe obroże telemetryczne, by objąć naszym programem kolejne wilki.

Edukacja

Zorganizujemy więcej spotkań edukacyjnych o wilkach i ochronie przyrody.

Paliwo

Zakupimy paliwo, które potrzebujemy na codzienny monitoring wilków.

Poznaj nasze wilki objęte programem:

NIE MASZ POMYSŁU NA PREZENT?

Adoptuj wilka w imieniu bliskiej ci osoby!

Imienny certyfikat adopcji dostaniesz od nas emailem (zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych) i będziesz mógł go przesłać dalej do wybranej osoby lub wydrukować i wręczyć osobiście. Przykładowy certyfikat możesz zobaczyć na zdjęciu obok (wysyłany bez czerwonych wstążek ;))

Wilk jest ważnym elementem przyrody i prawdziwym strażnikiem naszych lasów. Niestety wciąż pada ofiarą człowieka – jest nielegalnie zabijany, stygmatyzowany, a jego siedliska się kurczą.

Kontakt:

SAVE – Wildlife Conservation Fund
Komorniki, ul. Polna 7
55-300 Środa Śląska

kontakt@save-wildlife.org

KONTO BANKOWE:

Konto bankowe w złotówkach: PL 70 1090 2444 0000 0001 1761 9804
Konto w Euro: PL 40 1090 2444 0000 0001 1762 2090
KOD SWIFT: WBKPPLPP

Dołącz do nas:

Kontakt | Polityka prywatności | Regulamin darowizn | © 2021 SAVE Wildlife Conservation Fund

Privacy Preference Center