ZOSTAŃ AMBASADOREMFUNDACJI SAVE

Szukamy ambasadorów/ambasadorek!

Ponieważ ochrona dzikiej przyrody naszej planety może się udać tylko przy wsparciu wielu osób, chcemy zwiększyć naszą rozpoznawalność. Czy lubisz rozmawiać o swoim zaangażowaniu z przyjaciółmi, znajomymi lub partnerami biznesowymi? A może jesteś osobą publiczną?

Jeśli chcesz stanąć w obronie gatunków, to dobrze trafiłeś: z nami możesz zostać ambasadorem/ambasadorką SAVE i rozpowszechnić naszą wizję, nasze projekty i nasze sukcesy w świecie – wśród Twoich przyjaciół i znajomych, partnerów biznesowych lub klientów, a także publicznie, za pośrednictwem telewizji, radia, gazet i czasopism, nie zapominając o mediach społecznościowych lub blogach. Czy jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Napisz do nas na adres kontakt@save-wildlife.org

Zachęcamy również do wsparcia nas w mediach społecznościowych. Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się naszym kampaniami lub postami, abyśmy mogli jeszcze skuteczniej chronić bioróżnorodność gatunkową na Ziemi.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Znajdź nas na Facebook

Wesprzyj nas już dziś