6 października 2022| Ochrona wilków, Polska, Fundacja SAVE, Filmy

Jesienne spotkanie wilczego zespołu

W sobotę 24 września, jak co roku na początku jesieni, urządziliśmy zjazd członków naszego zespołu monitorującego wilki.

Miłemu spotkaniu towarzyszyły rozmowy na tematy wilcze i nie tylko oraz wymiana informacji i podsumowanie roku. Mieliśmy okazję obejrzeć jeszcze gorące nagrania z dopiero co zebranych z terenu foto-pułapek, na których oprócz wilków mogliśmy zobaczyć np. zażywające błotnych kąpieli jelenie i łosie. Już wkrótce opublikujemy pierwsze z nich!

Dołącz do nas!

Przy okazji chcielibyśmy zaprosić zaangażowanych miłośników przyrody do współpracy i dołączenia do naszego zespołu. Poszukujemy osób:
– do pomocy w bieżących działaniach fundacji, do podrzucania pomysłów i ich realizacji;
– do fundraisingu korporacyjnego;
– do współpracy przy systematycznym monitoringu wilków w wybranym kompleksie leśnym (w woj. świętokrzyskim);

Jeśli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z nami na: kontakt@fundacja-save.pl